Школа співпрацює з :

- Черкаською районною станцією юних натуралістів.

Організовано роботу гуртків «Юні друзі природи», «Юні охоронці природи».

- Черкаською районною станцією юних техніків. /Files/images/logo2.gif

Організовано роботу гуртка «Юні майстри»

- Черкаським дитячо-юнацьким клубом «Надія». /Files/images/e8209eb02de69941937a88e2178b441c.jpg

Організація спільних заходів.

- Черкаською юридичною академією.

Організація профорієнтаційної роботи. Учні старших класів є постійними відвідувачами Днів відкритих дверей в академії, за бажанням можуть слухать відкриті лекції викладачів.

- Черкаською благодійною установою «Надійся тепер».

Організація спонсорської допомоги.

- КПНЗ м. Черкаси «Міська станція юних техніків». /Files/images/міс стан юн тех.png

Організація спільних заходів.

- Англійська школа King School, Winchester


Школа дякує

 • Районному відділу освіти Черкаської районної державної адміністрації - за закупівлю труб для капітального ремонти системи опалення, проведення ремонту опалювального котла та виділення коштів на проведення поточних ремонтів!
 • Думанецькій сільській раді - за активну участь у житті школи ( надання коштів для проведення поточних та капітальних ремонтів, придбання меблів та шкільного обладнання, виділення коштів для оплати харчування учнів 1-4 класів, доїзду вчителів та учнів, сприяння співпраці підприємств, які знаходяться на території села, зі школою, відстоювання інтересів школи на рівні району та області)!
 • Батькам учнів та голові батьківського комітету - за постійну підтримку та активну співпрацю у проведенні шкільних заходів, ремонтних робіт, придбання шкільних меблів, участь в організації харчування учнів та небайдуже ставлення до життя школи!
 • Підприємцю Будяку Андрію Володимировичу, який завжди переймається проблемами школи та допомагає у їх вирішенні. За час співпраці організовував для учнів школи солодкі столи на свята Першого та Останнього дзвоників, дозвілля учнів у літній період ( організація масових заходів, екскурсій), встановлення антени для користування Інтернетом учнями школи, придбав для їдальні електродуховку та надав продукти для випічки пиріжків!
 • Місцевому господарству під керівництвом Ситника Олександра Івановича та Лубинця Миколи Миколайовича, які постійно надають спонсорську допомогу в проведенні поточних та капітальних ремонтів шкільного приміщення, приємні подарунки учням школи на святкові лінійки Першого та Останнього дзвоника, новорічні подарунки, надання допомоги шкільній їдальні продуктами харчування!
 • Агропромисловій компанії «Маїс» на чолі з генеральним директором Осадчим Сергієм Степановичем - за придбання настільних ігор для початкової школи, посуду для шкільної їдальні, забезпечення учнів яблуками!
 • Кошовому Анатолію Константиновичу - директору Черкаської станції юних техніків, який спрямував спонсорську допомогу на придбання ломінату для оформлення рекреації коридору, обіднього залу шкільної їдальні та столів для їдальні!
 • Місцевим підприємцям, які проживають на території села та завжди переймаються проблемами школи, надають посильну спонсорську допомогу:
 • Зіві Олегу Вікторовичу, Сергеєву Сергію Юрійовичу - за організацію харчування учнів у літньому оздоровчому таборі, проведення поточних ремонтів, Також вони є учасниками проекту «Обдарована дитина»!
 • Кукушкіну Володимиру Михайловичу – за надання допомоги у проведенні поточних ремонтних робіт шкільних приміщень, придбання шкільних меблів!
 • Цвентух Ніні Павлівні, Гайдамаці Олександру Володимировичу - за організацію харчування учнів у літньому оздоровчому таборі, проведенні поточних ремонтів!
 • Курка Олександру Анатолійовичу – за проведення поточних ремонтів!

Бажаєте співпрацювати або допомогти? Приєднуйтесь!

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.