Проектна діяльність в школі

Сьогодні суспільству, родині, дітям потрібна нова освіта з новими філософією навчання і виховання, педагогікою, змістом, відносинами, навчальні заклади, що мають виховати щасливу людину, розвинену особистість.

Розвивати, плекати в дитині індивідуальне, самобутнє, посилатися при цьому на її природу та боятися втратити здібності – це шлях філософії виховання

Необхідно керуватися не заборонами, а природними бажаннями вихованців, повірити в первинність їхніх прагнень, робити добро і сформувати їхні прагнення в добро. Шлях виховання йде через любов і духовність.

Колектив нашої школи розуміє, що для успішного впровадження особистісно-розвивального змісту навчально-виховного процесу не можливо бути традиційним навчальним закладом, що лише навчає. Умови сьогодення вимагають бути навчальним закладом, що керує знаннями.

У результаті цього кожен має стати менеджером власного життя і майбутнього.

Існує велика кількість компонентів, що можуть зробити навчальний заклад успішним і чимало питань на які треба нам дати відповідь : Як удосконалити себе як учителя? Як готувати учня до життя? Яка особистість потрібна суспільству сьогодні? Чого і як навчити? Як виховувати?

За підтримкм колег було прийнято спільне рішення впроваджувати один із сучасних методів, що забезпечує високу результативність. Це - метод проектів.

/Files/images/Новый рисунок.png

/Files/images/Новый рисунок (1).png

/Files/images/Новый рисунок (2).png

/Files/images/Новый рисунок (3).png

/Files/images/Новый рисунок (4).png

/Files/images/Новый рисунок (5).png

/Files/images/Новый рисунок (7).png

/Files/images/Новый рисунок (6).png

Кiлькiсть переглядiв: 293

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.