/Files/images/цитата.jpg

Методична робота в школі - це цілісна, заснована на досягненнях науки, передового педагогічного досвіду, система взаємопов'язаних дій і заходів, спрямованих на всебічне підвищення кваліфікації кожного вчителя, на розвиток і підвищення творчого потенціалу педагогічного колективу школи в цілому, в кінцевому підсумку, на вдосконалення навчально-виховного процесу, досягнення оптимального рівня освіти, виховання і розвитку конкретних школярів. Прямою, безпосередньою метою методичної роботи в школі є зростання рівня педагогічної майстерності вчителя і педагогічного колективу.

Найголовнішим у методичній роботи в школі є надання реальної, дієвої допомоги вчителям, класним керівникам щодо розвитку їх майстерності як поєднанні професійних знань, умінь і навичок, а також необхідних для сучасного педагога якостей особистості.


Наша мета

Бути колективом однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення, бути лідером серед закладів освіти району і впевнено дивитися у майбутнє


Пріоритетні завдання методичної роботи в школі

• Активізація дослідницької та методичної роботи, впровадження передового педагогічного досвіду та нових педагогічних технологій.

• Підвищення рівня науково-теоретичної підготовки вчителів з питань навчально-методичних інновацій.

• Забезпечення високого професійного рівня проведення факультативів, гуртків за інтересами з метою поліпшення результативності в олімпіадах, конкурсах.

• Створення умов для запровадження більш гнучких і оптимальних форм різнорівневого навчання учнів.

• Залучення та стимулювання творчих учителів до участі в конкурсі "Учитель року"

Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.